Languages
درباره تلسی
تولید کننده مرکز تماس و مرکز تلفن

درباره تلسی

مرکز تماس ابری،مرکز تماس،مرکز تلفن،ویپشرکت ارتباطات بین المللی تل سی فعالیت حرفه ای خود را در قالب یک شخصیت حقوقی، در سال 1384 آغاز و با توجه به عقبه و تجربیات بنیانگذاران، نرم افزار مرکز تماس را بعنوان اصلی ترین محصول تولیدی خود انتخاب نمود. اکنون با گذشت بیش از 14 سال توام با تجربه های موفق، شرکت تل سی موفق شده است که محصولاتی با ثبات و کیفیت، همراه با انواع فیچر ها و امکانات را تولید و به بازار ارائه نموده و یکی از بزرگترین و معتبرترین برند های داخلی در تولید نرم افزارها و راهکارهای مرکز تماس و VoIP باشد.

ترکیب پرسنل این شرکت، با تمرکز بر دانش روز دنیا در حوزه مدیریت و تحقیق و توسعه محصول و همچین با رعایت استانداردهای لازم در دپارتمان های استقرار و پشتیبانی و فروش و بازاریابی، به شرح ذیل می باشد:  

مرکز تماس ابری،مرکز تماس،مرکز تلفن،ویپ

نرم افزار مرکز تلفن تل سی يك نمونه كامل و جذاب از نسل جديد سيستمهاي تلفني می باشد كه توانمندي هاي بسياري به يك سيستم سانترال بخشيده‌اند و به كمك اين توانمندي ها، اين سيستمها را از يك ابزار سنتي كه تنها تماسهاي تلفني را برقرار مي‌كردند، به يك ابزار پيشرفته تبديل نموده ‌است. سیستمهای تلفنی نوین در دنياي امروز و به ويژه در محيط هاي تجاري، مي‌توانند به عنوان يك مزيت رقابتي و در آينده ای نزديك به عنوان يك ابزار ضروری برای تجارت بكار روند.

مرکز تماس،مرکز تلفن،ویپ،کال سنتر،کانتکت سنتر،voip

نرم افزارهای شرکت تل سی، تحت پوشش پروانه بهره برداری و تولید نرم افزار از وزارت صنایع و معادن و همچنین گواهی تولید نرم افزارهای سفارش مشتری از شورای عالی انفورماتیک طراحی و پیاده سازی شده اند. در تولید این نرم افزارها از تکنیک ها و تکنولوژی های نوین استفاده شده است که به واسطه این موضوع، نام شرکت تل سی توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در گروه شرکت های دانش بنیان قرار گرفته است. محصولات تولیدی این شرکت، دارای گواهی تایید نمونه به لحاظ کیفی و رعایت استانداردها، از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می باشد.

یکی از مهمترین و بارزترین مزیت های محصولات نرم افزاری این شرکت طراحی و تولید آن بر اساس نوع کاربرد و محتوای مورد نیاز مشتریان می باشد. اهتمام به کسب دانش های جدید ، ارتقا سطح کیفی خدمات و بهبود عملکرد نرم افزارهای تولید شده در کنار تمرکز بر خواسته های مشتریان، کمک به ارائه هر چه بهتر محصولات و خدمات نموده است.

شرکت تل سی در زمینه های مختلف در حوزه نرم افزار، فعالیت نموده است که در ذیل قابل مشاهده می باشد:

  • تولید کننده و ارائه دهنده راهکارهای مرکز تماس و مرکز تلفن
  • ارائه دهنده راهکارهای خاص در حوزه VoIP
  • فعالیت در زمینه برنامه نویسی و توسعه راهکارهای نرم افزاری
  • ارائه دهنده خدمات مشاوره در حوزه ICT
  • ارائه دهنده خدمات نگهداری، پشتیبانی و راهبری سامانه های ICT

 

چرا مرکز تماس تل سی؟

عملکرد نتیجه محور
مرکز تماس نتیجه محور حاصل کار چند ساله ماست. ما از نتایج خود بهترین محصول را جهت افزایش بهره وری مشتریان ساخته ایم و بی وقفه در تلاشیم تا به افزایش بهره وری و ارتقاء در مرکز تماس تل سی سرعت بخشیم.

مرکز تجربه محور
تیم پشتیبانی و اجرایی ما به شما کمک خواهد کرد تا نتایج دلخواهتان را از مرکز تماس تل سی دریافت نمایید.

عملکرد انطعطاف پذیر
ما بر آنیم تا نیازهای منطقیتان را در مرکز تماس تل سی به منصه ظهور برسانیم. از نیاز شما تا پیاده سازی ما قدمی فاصله نیست. انعطاف پذیری ما از ارکان تفاوت ما محسوب می شود.

شفافیت کامل
مرکز تماس تل سی آیینه ای شفاف برای مدیران و سوپروایزرهای مجموعه شماست تا امکان مدیریت و راهبری سامانه خود را در هر لحظه و هر موقعیت مکانی به دست بگیرید.

تکنولوژی محور
ما با پیشرفت تکنولوژی به جلو خواهیم رفت و همراه با افزایش و تغییر نیازهای مشتریانمان ایده های جدید در حوزه مرکز تماس و راهکارهای تلفنی ارائه خواهیم نمود.

 

دریافت پروفایل کاری شرکت ارتباطات بین المللی تل سی

 

همکاران

 

یکتا فن آرا

شرکت یکتا فن آرا یکی از شرکت های فعال در زمینه مخابرات و الکترونیک می باشد. این شرکت فعالیت رسمی خود را از سال 1386 توسط گروهی از متخصصان و مهندسین مجرب در این زمینه آغاز نمود. فعالیت های این شرکت در زمینه های مخابرات و الکترونیک بر پایه تجارب و تخصصص های مرتبط کارکنان، انجام پروژه های بزرگی را در کشور در بر داشته است.
ارائه راهکارهای مخابراتی برای اپراتورهای موبایل، تامین و تهیه تجهیزات انتقال در بستر فیبر نوری از شرکت Huawei به همراه نصب و راه اندازی و آموزش و انجام پروژه های رادیویی مرتبط توسط تیم فنی و مهندسی این شرکت از جمله فعالیتهای قابل اشاره می باشد که شرح جامع انجام پروژه های فوق در بخش سوابق (رزومه) قابل مشاهده می باشد طراحی و پیاده سازی راهکارهای جامع مخابراتی رویکرد و هدف شرکت فن آرا از بدو تاسیس بوده است. بومی سازی راه حل های خاص در زمینه شبکه موبایل و ارائه و اجرای راه حلهای مخابراتی این شرکت در زمینه تطبیق شبکه ها با یکدیگر از پروژه ها و زمینه های فعالیت اصلی شرکت فن آرا میباشند. این شرکت با بهره گیری از کارشناسان خبره که هریک سالها در حوزه ICT پروژه های مختلفی را اجرا نموده اند توانسته است پروژه های مختلفی را در حوزه های زیر اجرا نماید.

وب سایت : http://www.fanara.ir
سامانه های مدیریت برید

شرکت سامانه‌های مدیریت با تکیه بر بیش از دو دهه تجربه در صنعت فناوری اطلاعات کشور، با آگاهی از نیاز مبرم سازمان‌ها به یک راهکار جامع و یکپارچه، اقدام به ارائه راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) نموده و با فراهم آوردن بستری کاملا متمرکز و منعطف، تمامی ارتباطات و فرآیندها را در سازمان شما طراحی و سپس پیاده‌ سازی می‌کند.  

وب سایت : https://www.bmsd.net
مبین نت

شرکت ارتباطات مبین‌نت با هدف ارائه‌ خدمات ارتباطی باندپهن بی‌سیم در مقیاس کشوری، در آذر ماه سال ۱۳۸۷ تأسیس شد. این شرکت موفق شد در دهم بهمن سال ۱۳۹۵، شبکه بی‌سیم سراسری خود را بر بستر فناوری TD-LTE راه‌اندازی کند. همگام با ارائه اینترنت خانگی طیف وسیعی از خدمات ارتباطی و اینترنتی سازمانی نیز مبین‌نت را به‌عنوان بزرگترین اپراتور بی‌سیم در حوزه خدمات سازمانی مطرح کرده است. راه‌اندازی یک مرکزداده‌ مجهز این امکان را برای مبین‌نت ایجاد کرد تا بتواند در کنار ارائه‌ اینترنت پرسرعت بی‌سیم ثابت (TD-LTE)، خدمات اینترنت اختصاصی، شبکه‌های گسترده‌ی ارتباطی و اینترنت مدیریت شده، طیف وسیعی از خدمات مرکز داده نظیر سرورهای مجازی و اختصاصی را نیز ارائه کند. در سال‌های اخیر خدمات مبتنی‌بر اینترنت اشیاء و رایانش ابری نیز به سبد محصولات مبین‌نت افزوده شده و خدمات یکپارچه‌ای را در حوزه‌های خدمات خانگی، اداری و سازمانی ایجاد کرده است.

سرویس جدید مبین‌نت با همکاری شرکت تلسی با نام تجاری(مبیکلود) راهکاری نوین و هوشمند برای کسب‌وکارهایی است که توانایی تأمین تجهیزات زیرساختی را ندارند. در حقیقت افزایش هزینه‌های خدمات دیتاسنتری سبب شده است که تنها سازمان‌هایی اقدام به اجاره فضای فیزیکی دیتاسنتر کنند که توانایی پرداخت هزینه‌های سنگین آن را دارند.

وب سایت : https://mobinnet.ir/
داده پردازی فن آوا

داده پردازی فن آوا از سال 1382 فعالیت خود را در زمینه ارتباطات ثابت آغاز کرده است. داده پردازی فن آوا با دریافت پروانه ارائه‌ ارتباطات ثابت FCP در سطح کشور، گام بزرگی در ارایه و تحول خدمات نوین به مشتریان و تکمیل سبد محصولات و خدمات خود برداشت.

داده پردازی فن آوا در سال 95 در قالب کنسرسیومی متشکل از شرکت های حلما گستر، صبانت و داده پرازی فن آوا با موفقیت در واگذاری پروانه ایجاد و بهره برداری شبکه بی سیم برای ارائه خدمات عمده فروشی، به عنوان بهره بردار فرکانس 2300 مگاهرتز شناخته شد و ضمن آشنایی با مفاهیم نوین در حوزه ارتباطات ثابت و با درک نیازها و ارزش های مشتریان اعم از کاربران خانگی و کسب و کارها و سازمان ها، با ارائه محصولات متنوع و کاربردی سعی در ایجاد فضای مناسبی برای رشد و ارتقای سطح پویایی، چابکی و هوشمندی آن ها دارد. 

 

وب سایت : https://fanava.net/
رعد الغدیر

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر، موسسه ای مردم نهاد، غیر سیاسی، غیر دولتی، غیر انتفاعی و عام المنفعه می باشد که با هدف ارتقاء سطح توانایی ‌های افراد توانیاب (معلولین جسمی- حرکتی) از طریق فرآیند «آموزش فنی و حرفه‌ای»،«توانبخشی» و حمایت موثر از« اشتغال و کارآفرینی» عزیزان توانیاب از آبانماه سال ۱۳۸۰ رسماً آغاز بکار نمود.

از ابتدای فعالیت این موسسه در حوزه کارآفرینی و اشتغال، تاکنون ۷۲۲ نفر از توانیابان جسمی حرکتی و حسی از طریق اشتغال در کارگاه های حمایتی چون: “مراکز پیام” ، “خیاطی و دوخت” ، و همچنین کارگاه های حمایتی خود اشتغالی در زمینه “انواع صنایع دستی و هنری” مشغول بکار و کسب معاش عزتمند می باشند.

این موسسه خیریه به عنوان یک موسسه خیریه غیر دولتی و N.G.O” ملی” به منظور ارائه خدمات عام المنفعه و رایگان به معلولان جسمی و حرکتی در سایر استان های محروم و کم برخوردار نیز؛ بدون هیچگونه کمک دولتی و با مشارکت خیرین خوشنام و بومی شهرستان ها، مراکز مشابه موسسه رعد الغدیر را در شهرهای بوشهر، بندر عباس، زاهدان، گیلان، کاشان، اصفهان، شیراز، الیگودرز، پاکدشت، سبزوار، همدان و … دایر نموده است.

وب سایت : http://raad-alghadir.org
پرشین گیگ

پرشین‌گیگ بزرگترین سرویس دهنده فضای وب فارسی (هاستینگ) است. اگر از قدیمیتر‌ها و حرفه‎ای‎های وب بپرسید، پی جی را مخزنی آنلاین، مطمئن و سریع برای فایل ها و اطلاعات‎شان معرفی خواهند کرد. تاسیس پرشین‌گیگ در زمانی خاص روی داد؛ تعداد کاربران اینترنتی به سرعت رو به افزایش بود، حرفه‌‎ای‌‎ها و وب-کارها مشغول تولید محتوای آموزشی در اینترنت بودند، و وبلاگ نویسی و وبلاگ خوانی در اوج محبوبیت بود. در آن شرایط، موانعی نیز وجود داشت؛ نبود سرویس فضای رایگان وب برای کاربران فارسی زبان از مهمترین این موارد بود. با راه اندازی سایت پرشین‌گیگ در بهمن ماه ۱۳۸۳، بنای سرویس قدرتمند و رایگان فضای وب فارسی گذاشته شد. در مدت کوتاهی دعوتنامه‎های پرشین‌گیگ دست به دست بین کاربران اینترنت پخش می‌‎شد. مدیر پرشین‌گیگ یکی‌‎یکی، و کاربران عزیزمان دسته‌دسته متخصصین و وبلاگ نویسان را به عضویت دعوت می‎کردند. اکنون پس از گذشت چندین سال از راه‌‎اندازی و سرویس‌‎دهی، خدمتی جدید از تیم پرشین‌گیگ با عنوان سرویس ابری میزبان کاربران جدید فضای وب فارسی می‌‎باشد، سرویسی که با استفاده از به روزترین تکنولوژی‎های موجود طراحی و پیاده سازی شده است، 8 گیگ فضای رایگان، قابلیت نمایش مناسب بر روی تمامی دستگاه‎ها و اشتراک گذاری فایل‎ها با دیگر کاربران این سرویس از حداقل امکانات جذاب این سرویس است.

وب سایت : http://www.persiangig.com
مونتی موبایل

شرکت مونتی موبایل دارای اولین مجوز سرویس اس ام اس هاب های اطلاعاتی در منطقه ی خاورمیانه و شمال آفریقا و همچنین عضو انجمن GSM از سال 2005 است. این مجوز به عنوان یکی ازعناصر موافق با اتصالات باز می باشد که توسط انجمنGSMتعریف شده است. شرکت مونتی موبایل همچنین با اپراتورهای بزرگ دنیا به منظور تسهیل جریان انتقال بین المللی اس ام اس ها در سراسر دنیا وبازارهای جهانی و همچنین فراهم کردن بستر ارتباط مشترکین با عملکرد شبیه به هم در راستای پوشش و گسترده تر کردن این تجارت جهانی در حال کار میباشد. مونتی همراه در لبنان مستقر است و دارای دفاتری در ایالات متحده آمریکا، انگلستان، ترکیه، و فیجی می باشد.

وب سایت : http://www.montymobile.com
مروا سیستم

شرکت فنی مهندسی مروا سیستم از شرکتهای پیشرو در زمینه ارائه خدمات تکنولوژی اطلاعات در ایران می باشد این شرکت در سال 1374 تاسیس گردیده است و در نزدیک به 3 دهه سابقه فعالیت خود همواره تلاش نموده است با استفاده از نیروهای متخصص و کارآمد و همچنین بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا خدمات خود را با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه نماید.
مهم ترین زمینه های فعالیت شرکت در حال حاضر عبارتند از :

وب سایت : http://www.morva.net
رابی کام

شرکت Rubikomm توسط پیشگامان صنعت به منظور ارائه راه حلهای مخابراتی به اپراتورهای تلفن همراه بزرگ و متوسط در خاور میانه و آفریقا تاسیس شد. با توجه به چشم انداز وسیعی که این شرکت از ابتدای تاسیس داشت،همواره با تلاش به ارایه خدمات به فروشندگانی که در سطح بالایی از صنعت هستند وبا ارائه ی راه حلهای نوآورانه، به دنبال گسترش بازار خود بوده و در حال توسعه مجموعه ای از ایده های نوآورانه است که به افزایش سطح خدمات رسانی به مشتریان ،افزایش درآمد مشترکان و حفظ و جذب امکانات جدید کمک خواهد کرد. ماموریتRubikommبرای ارائه اپراتورهای تلفن همراه دربخشی از شرق و آفریقا با ارائه ی ، راه حل های مخابراتی همگرا، و ایده های جدید است که به رشد سریعتر آنها کمک میکند این چشم انداز برای رسیدن مشتریان خود به راه حل های مخابراتی و به اشتراک گذاشتن آنها را در آینده منجرخواهد شد.

وب سایت : http://www.rubikomm.com
وب نویسان

گروه وب نویسان ارائه دهنده خدمات حرفه ای طراحی سایت و برنامه نویسی تحت وب ، توسعه برنامه های کاربردی تحت وب ، ویندوز ، موبایل و ارتباطات آنلاین می باشد. گروه وب نویسان از سال 1381 فعالیت خود را آغاز نمود و از همان ابتدا سعی بر آن داشت که با نوآوری و ایده های بروز و متفاوت در طراحی سایت ، بتواند مشتریان راضی و موفق خود را بیشتر نموده و به ارایه خدمات مستمر و حرفه ای در زمینه خدمات اینترنتی و طراحی و برنامه نویسی وب سایت ، وب اپلیکیشن ، ویندوز اپلیکیشن ، موبایل اپلیکیشن ، طراحی مالتی مدیا ، گرافیک و تبلیغات دیجیتال در صنعت نرم افزار بپردازد.

وب سایت : http://www.webnevisan.ir
چشم انداز و خط مشی

وجود چشم انداز و هدف گذاری مناسب در هر سازمان، رکن اصلی در رسیدن آن به موفقیت محسوب می شود. شرکت دانش بنیان تل سی به عنوان یکی از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین شرکت ها در زمینه تولید نرم افزارهای مرکز تماس و مرکز تلفن در سطح کشور، با تکیه بر دانش فنی پرسنل و توان رهبری مدیران خود، چشم انداز دستیابی به بازارهای بین المللی را برای خود ترسیم نموده است و با تمرکز بر ارزش های سازمان، از تمامی منابع خود جهت رسیدن به این هدف نهایی بهره خواهد برد.

همچنین این شرکت جهت نیل به این چشم انداز، رئوس خط مشی خود را به شرح اشاره شده در لینک ذیل اعلام می دارد:

رئوس خط مشی شرکت ارتباطات بین المللی تل سی

 

اطلاعات تماس
تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از خیابان شهید بهشتی، جنب هتل سیمرغ، بن بست دلبسته، پلاک ۵ ، طبقه دوم- کد پستی: 34634-15117
دفتر تحقیق و توسعه: پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس، کیلومتر 17 اتوبان کرج، بعد از پیکان شهر، بلوار پژوهش، دانشکده کشاورزی ، ساختمان پویش، واحد 1-205
تلفن: ٨٤٣٧٣٠٠٠ دور نگار: ٨٤٣٧٣۹۹۹ کد پستی: 13112-14977 ایمیل: info(at)telc.ir
TelC | مرکز تماس و مرکز تلفن تلسی